Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyn zebrał dla WOŚP ponad 235 tysięcy, liczenie trwa…

Szefowa olsztyńskiego sztabu WOŚP Maja Dzieciątek (od lewej) i wolontariuszka Klaudia. Fot. Ł. Węglewski

W olsztyńskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wciąż trwa liczenie pieniędzy zebranych podczas 23. finału WOŚP.

Do tej pory olsztyński sztab WOŚP doliczył się ponad 235 tysięcy złotych, ale to jeszcze nie wszystkie pieniądze wrzucone do puszek z czerwonymi serduszkami. Ciągle nie wiadomo, ile pieniędzy zostało przekazanych przez terminale płatnicze.

Ze strony wolontariuszy nie było sygnałów o jakichkolwiek problemach – informuje Maja Dzieciątek, szefowa olsztyńskiego sztabu WOŚP

00:00 / 00:00

 

Piotr Bierżyński z olsztyńskiego sztabu WOŚP dodaje, że często wolontariusze spotykali się z bardzo opiekuńczą postawą mieszkańców Olsztyna.

00:00 / 00:00

W tym roku dopisali nie tylko mieszkańcy. Nie brakowało również zespołów, chętnych do zagrania na dwóch olsztyńskich scenach, działających podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry. Maja Dzieciątek, zaapelowała do zespołów chcących zagrać w przyszłym roku, by zgłaszały się do sztabu na 2-3 miesięcy przed finałem.

00:00 / 00:00

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze na sprzęt na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz sprzęt służący opiece nad seniorami. (apiedz/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, WOŚP, liczenie
Sztaby WOŚP w regionie liczą zebrane pieniądze

Na Warmii i Mazurach zarejestrowano 68 sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To one kontrolowały przebieg zbiórki pieniędzy podczas kwest ulicznych i licytacji przedmiotów przekazanych przez darczyńców....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV