Olimpia Elbląg wyszarpała remis w spotkaniu z Elaną Toruń

Podopieczni Adama Noconia przed własną publicznością zremisowali z Elaną Toruń 2:2.

Mecz miał kilka zwrotów akcji. Pierwszego gola kibice zobaczyli już w 5. minucie gry. Premierową bramkę w barwach Olimpii zdobył Michał Fidziukiewicz, 5 minut później do wyrównania doprowadził Filip Kozłowski. Zaraz po przerwie z prowadzenia cieszyli się torunianie po bramce Dominika Kościelniaka. Gdy wydawało się, że kolejny mecz Olimpia zakończy porażką, wprowadzony po przerwie Eduardo wywalczył rzut karny, a jedenastkę na gola zamienił Jakub Bojas.

Zdaniem Adama Noconia to był najlepszy mecz Olimpii pod jego wodzą.

00:00 / 00:00

Olimpia opuściła ostatnie miejsce w tabeli, ale euforii w klubie nie ma, bo po 17. kolejkach ma na swoim koncie zaledwie 15 punktów, tyle co ostatnia Pogoń Siedlce.

Autor: J.Żukowski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w piłka nożna
Huragan Morąg zakończył swoją przygodę w Pucharze Polski. Przegrał z Arką Gdynia

Kaczkan Huragan Morąg odpadł z rozgrywek o piłkarski Puchar Polski. W meczu 1/16 finału trzecioligowiec z Warmii i Mazur przegrał na własnym boisku z grającą w...