Olimpia Elbląg walczy o awans na zaplecze ekstraklasy
Olimpia Elbląg dzielnie walczy o awans na zaplecze ekstraklasy, jednak nie to jest celem zespołu.
Niedawno z elbląskim klubem pożegnał się trener Adam Nocoń, a Olimpia w ostatnich meczach sezon grać będzie młodymi zawodnikami. Wszystko po to, aby zająć jak najwyższe miejsce w klasyfikacji Pro Junior System. Dzięki temu elblążanie będą mogli liczyć na zastrzyk gotówki na kolejny sezon.
Prezes OIimpii Paweł Guminiak nie ukrywa, że podjęte niedawno decyzje nie oznaczają rezygnacji z walki o 1 ligę.
Autor: P.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy











![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

















