DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro

Olimpia Elbląg pokonała GKS Jastrzębie

Z kompletem punktów wraca z Jastrzębia Zdroju Olimpia Elbląg. Wygrała na wyjeździe z tamtejszym GKS-em 2:1.

Było to pierwsze zwycięstwo olimpijczyków na boisku rywala od… sierpnia. Bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobyli Adam Żak (z karnego, w 22. minucie) i Jakub Saganowski (w 58. minucie). Jedyną bramkę elblążanie stracili w 53. minucie, po strzale Michała Bednarskiego z 11. metra.

– To nie było łatwe spotkanie – przyznał trener Przemysław Gomułka. W następnej kolejce II ligi Olimpia Elbląg zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna
Zwycięstwo wikielczan w cieniu kontuzji, coraz trudniejsza sytuacja Concordii

W III lidze trwa znakomita passa GKS-u Wikielec. Zespół w oficjalnym meczu jest niepokonany od... 11 listopada ubiegłego roku! Tym razem GKS pokonał u siebie Unię...