Odpowie za znęcanie się nad rodziną
Przed sądem odpowie mieszkaniec Elbląga, który groził nożem i znęcał się nad swoją pasierbicą, jej mężem i dziećmi.
Do czasu rozprawy spędzi trzy miesiące w areszcie.
Wezwani na miejsce policjanci zastali w mieszkaniu pijanego 54-latka. Mężczyzna był agresywny, groził domownikom nożem, popychał ich, uderzał pięściami i wyzywał.
Ponieważ Edward D. był już karany za podobne zachowanie, teraz grozi mu do 7,5 roku więzienia. (kan/as)






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







