Opublikowany 23 kwietnia 2014
Region
Region
Odpady medyczne zamykali na skobel

W tym budynku przechowywane są niebezpieczne odpady. Dotąd drzwi zamykane były na skobel. Po naszej interwencji to się zmieniło. Fot. M. Sieraj
Niebezpieczne odpady medyczne z sal operacyjnych i innych oddziałów Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach będą lepiej zabezpieczone.
Do tej pory drzwi do budynku, w którym przechowywane były opatrunki, opakowania po lekach czy części ludzkich organów, zamykane były jedynie na skobel. Po interwencji dziennikarza Radia Olsztyn ten stan rzeczy się zmienił. (M.Sieraj/as)
PRZECZYTAJ TAKŻE
-
Kody QR i inteligentne wiaty. Olsztyński ratusz myśli nad rewolucją w segregacji odpadów
-
Artur Chojecki: S16 to kwestia fundamentalna dla rozwoju regionu
-
Co z konsolidacją olsztyńskich szpitali? Wątpliwości także wśród koalicjantów
-
Cała Polska uczy się ratować życie. W sobotę wielki trening pierwszej pomocy





























