Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Oddział wewnętrzny szpitala w Pasłęku wciąż zamknięty. Testy potwierdziły zakażenie u jednej z pacjentek

Szpital w Pasłęku. Fot. P.Getka

Oddział wewnętrzny szpitala powiatowego w Pasłęku wciąż pozostaje zamknięty. Kolejne testy na obecność koronawirusa potwierdziły, że jedna z pacjentek ma wynik pozytywny.

To drugi raz w tym miesiącu, kiedy oddział wewnętrzny szpitala w Pasłęku jest zamknięty. Po przeprowadzeniu testów wśród personelu medycznego okazało się, że wszyscy mają wynik negatywny. Zakażenie koronawirusem wykryto natomiast u jednego z pacjentów.

W związku z tym oddział szpitala nie przyjmuje nowych pacjentów. Chorą pacjentkę przewieziono do szpitala zakaźnego, a lekarze obserwują pozostałych pacjentów.

Obecnie na oddziale prowadzona jest dezynfekcja wszystkich pomieszczeń. Oddział wewnętrzny w Szpitalu Powiatowym w Pasłęku przyjęcia nowych pacjentów wstrzymał do poniedziałku. Pozostałe oddziały szpitala działają normalnie.
Autor: A. Pastuszka
Redakcja; B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szpital, Pasłęk, pacjentka, zakażenie
Szpital wojewódzki w Olsztynie nagrodzony za „dobre praktyki żywienia klinicznego”

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie w gronie laureatów ogólnopolskiego programu "Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego". Program ma upowszechniać w polskich szpitalach prawo pacjenta do oceny stanu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV