Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Od dziś usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” dostępna w całej Polsce

Fot. Łukasz Węglewski

Od dziś usługa umówienia wizyty w urzędzie skarbowym i nowy model obsługi podatników są już dostępne w całym kraju – informuje Krajowa Administracja Skarbowa.

Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie jest możliwe tylko po jej wcześniejszym umówieniu. Nadal wiele spraw można załatwiać online.

Zgodnie z komunikatem, w każdym województwie od dzisiaj podatnicy mają dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę na terminy od 17 listopada włącznie. Wizytę można umówić przez internet – korzystając z elektronicznego formularza dostępnego na stronach podatki.gov.pl, biznes.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego, albo telefonicznie – numery telefonów są na stronach urzędów skarbowych.

KAS zachęca jednocześnie do korzystania z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych i apeluje, aby na osobistą wizytę umawiać się tylko gdy jest to niezbędne.

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Urząd Skarbowy, online
Znamy wyniki kwesty online na rzecz ratowania cmentarzy. „To cząstka kwoty z poprzednich lat, ale i tak cieszy”

Tylko nieco ponad 1700 złotych udało się zebrać podczas tegorocznej kwesty w Olsztynie. Początkowo ze względu na pandemię, zbiórka datków na ratowanie zabytkowych cmentarzy została odwołana....

Zamknij
RadioOlsztynTV