Oceniali ustawę antykryzysową
Rząd przyjął ustawę antykryzysową, firmy będą dostawały dopłaty z funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych w przypadku kiedy obroty przedsiębiorstwa spadną o15 procent.
Już pojawiły się głosy mówiące o tym, że taka forma pomocy jest nietrafiona i nie obejmie wielu firm. Czy tak jest? Zastanawiali się dziś goście audycji My Wy Oni: Waldemar Klocek wiceprezes warmińsko-mazurskiego Klubu Biznesu, Jarosław Szunejko z Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Wojciech Kowalski sekretarz Zarządu Regionu W-M NSZZ „Solidarność”, Sławomir Mątwicki z olsztyńskiej loży Biznes Center Club.
Audycję prowadził Leszek Cimoch:
Waldemar Klocek wiceprezes warmińsko-mazurskiego Klubu Biznesu uważa, że w obliczu planów zwolnień 21 tysięcy pracowników każda forma pomocy jest potrzebna:
Jarosław Szunejko z Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych uważa, że nie jest to dobre rozwiązanie:
Wojciech Kowalski sekretarz Zarządu Regionu W-M NSZZ „Solidarność” uważa, ze trzeba mieć nadzieję, że dzięki takim działaniom uda się pokonać kryzys:
Sławomir Mątwicki z olsztyńskiej loży Biznes Center Club zgodził się z przedmówcami:


























![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






