DZIŚ: 15 °C pogoda dziś

O krok od niespodzianki. Start Elbląg musiał uznać wyższość rywalek z Kobierzyc

EKS Start Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce

W Superlidze szczypiornistek było blisko niespodzianki w Elblągu. Start przegrał jednak z wiceliderem KPR Gminy Kobierzyce 28:29 (12:12).

Trener Startu Roman Mont żałował straconych punktów.

Niestety za bardzo dobry mecz punktów nie przyznają. Chcieliśmy wyrwać punkty, trochę poprawiliśmy grę. Było sporo rozmów i pracy nad meczem. Efekty było widać i szkoda tych punktów.

00:00 / 00:00

Szkoleniowca Startu cieszy powrót po kontuzjach podstawowych zawodniczek.

Praktycznie każda zawodniczka, która weszła na boisko dała coś więcej (…) Na szczęście jest coraz lepiej.

Niezły mecz zagrała Paulina Stapurewicz, która rzuciła dla Startu 6 bramek.

Był to jeden z lepszych meczy w naszym wykonaniu (…) Funkcjonowała zarówno obrona, jak i atak (…)

Start, niestety, jest teraz na siódmym miejscu, czyli poza play offami.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w Piłka ręczna, sport
„To była anty-piłka ręczna”. Warmia Energa Olsztyn zaliczyła kolejną porażkę

Trwa fatalna passa szczypiornistów Warmii Energa. Olsztynianie przegrali w Biskupcu z GKS-em Żukowo 27:34. O wyniku zdecydowała druga połowa. Do przerwy był remis 15:15. Jakie problemy...