DZIŚ: 10 °C pogoda dziś

Nowi gracze nie zachwycili. Jaguar dopadł Dumę Warmii w 17 minut

Stomil – Jaguar Gdańsk. Fot. FB Stomil Olsztyn

W ostatnim tegorocznym meczu, II-ligowy Stomil Olsztyn zremisował w sparingu z niżej notowanym Jaguarem Gdańsk 3:3.

Biało-niebiescy prowadzili już 3:0 po trafieniach Filipa Wójcika, Huberta Krawczuna i Mateusza Sobotki. W ciągu ostatnich 17 minut stracili jednak trzy gole.

Sztab trenerski testował nowych graczy, ale żaden nie zachwycił – mówi trener Stomilu – Szymon Grabowski.

00:00 / 00:00

Po tym spotkaniu na zawodników czeka klubowa Wigilia i dwutygodniowa przerwa od treningów zespołowych. Pierwsza drużyna do zajęć wróci 9 stycznia, mecz eWinner 2. Ligi, w którym Stomil zagra z Polonią Warszawa, zaplanowano na ostatni weekend lutego.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: Ł.Sadlak

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn
Argentyna piłkarskim mistrzem świata!

Po niezwykle emocjonującym meczu Argentyna pokonała Francję w rzutach karnych 4:2. Po 90 minutach był remis 2:2, po dogrywce - 3:3. Albicelestes po raz trzeci w...