Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

NoBandits: przede wszystkim miłość

W audycji gościmy zespół NoBandits. To duet muzyków pochodzący z Pisza,  Jacek Zając i Piotr Syta, których charakter kompozycji cechuje się dużą rozpiętością stylistyczną, ale scaloną mocną sekcją rytmiczną oraz dominującym melodyjnym wokalem.

Wydanie  debiutanckiej  płyty w kwietniu  2014r. rozpoczęło  pasmo sukcesów.  Wygrana  konkursu  w audycji pt. „Łowisko Talentów” w Radiu Olsztyn   oraz   utwór Back Home w 2015r  znalazł się na zaszczytnym I miejscu wśród 50 najlepszych utworów przebojów  Raga Top  Radia Olsztyn. W lipcu 2016 zespół wydał kolejną płytę „People like you”.  W 2020 roku zespół planuje realizacje nowych nagrań.

Posłuchaj audycji SzakuneC Muzyczna Scena Warmii i Mazur

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka  od rocka po poezję śpiewaną. Emitowane są również koncerty zrealizowane w PRO Studio Radia Olsztyn.

red: gk

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Pisz, NoBandits, Jacek Zając
Pisz – odkrywamy niezwykłe historie mazurskiego miasta. Posłuchaj audycji Roberta Lesińskiego

Historia tura, który chodził po ziemi piskiej 5700 lat temu, zagadkowe malowidło w podziemiach ratuszowych, zamek, który jest pod ziemią, tajemnicze zapadnięcie się dna Pisy... Ziemia...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV