DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Nieudany start piłkarek w rundzie wiosennej

Pierwszy występ w rundzie wiosennej mają za sobą Stomilanki Olsztyn. Przypomnijmy, że to zaległe spotkanie rundy jesiennej z SWD Wodzisław Śląski.

Wygrana gwarantowałaby im fotel lidera, jednak podopieczne Dariusza Maleszewskiego przegrały 1:3. Trener olsztynianek przyznaje, że jest zawiedziony wynikiem.

Przejęliśmy kontrolę po kilkunastu minutach pierwszej połowy meczu. Wyglądało to dobrze, jednak straciliśmy bramkę po naszym błędzie. (…) W drugiej połowie ta bramka na 2:1 ze stałego fragmentu gry troszkę podłamała. Zawodniczki z Wodzisławia grały agresywnie – już w pierwszej minucie, kiedy nasza zawodniczka została faulowana, sędzia powinna dać żółtą kartkę. Później mecz układał się już niekoniecznie dobrze i płynnie. Zawodniczki z Wodzisławia do końca agresywnie, zdecydowanie walczyły (…).

Warto dodać, że Stomilanki jako gospodynie zagrały w Iławie, bo boisko na Dajtkach w Olsztynie nie zostało dopuszczone do rozgrywek.

Następny mecz olsztynianki zagrają w sobotę z ROW-em Rybnik. W tabeli są na piątym miejscu.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w sport, piłka nożna
Mariusz Gębski brązowym medalistą mistrzostw Europy w Portugalii

Mariusz Gębski z Lidzbarka Warmińskiego brązowym medalistą mistrzostw Europy w Portugalii. Polska Kadra Narodowa Masters z Mariuszem Gębskim zdobyła brązowy medal w sztafecie mieszanej 4 x200...