Nieudana wyprawa Stomilu do Opola

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali wyjazdowe spotkanie z Odrą Opole 0:2.

Olsztynianie pierwszego gola stracili w 34. minucie spotkania, kiedy do bramki trafił Mateusz Marzec. W drugiej połowie piłkarze Odry powiększyli swoją przewagę – w 51. minucie Krzysztofa Bąkowskiego pokonał Tomáš Mikinič.

Piłkarzom ze stolicy Warmii i Mazur nie udało się wykorzystać swoich szans w polu karnym rywali.

Mecz podsumował trener Stomilu Adrian Stawski.

00:00 / 00:00

Z 3. punktów cieszył się trener Odry Piotr Plewnia, choć styl nieszczególnie go zadowalał.

Stomil Olsztyn – Odra Opole 0:2

Stomil Olsztyn: 31. Krzysztof Bąkowski – 29. Damian Ciechanowski (58, 13. Łukasz Moneta), 3. Rafał Remisz, 22. Jonathan Simba Bwanga, 28. Maciej Dampc (63, 17. Patryk Zych) – 10. Karol Żwir, 33. Jakub Tecław (63, 8. Maciej Spychała), 4. Wojciech Reiman, 70. Merveille Fundambu, 6. Jonatan Straus – 77. Patryk Mikita.

Redakcja: M. Rutynowski/M. Świniarski

Więcej w piłka nożna, I liga
Dziś piłkarze Stomilu Olsztyn zmierzą się z Odrą Opole. Relacje w Radiu Olsztyn

Po czwartkowym remisie 2:2 w Polkowicach z Górnikiem, w niedzielę o godzinie 15 piłkarze Stomilu Olsztyn zmierzą się w Opolu z Odrą. Czasu na niwelowanie błędów...