Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Niebezpiecznie na ulicach Olsztyna. Potrącenie i dwa poważne zderzenia

W Olsztynie na skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Dworcowej samochód potrącił 15-letniego rowerzystę.

Nastolatek ze złamanym obojczykiem i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Według policji, nastolatka, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych na zielonym świetle potrącił taksówkarz.

Wcześniej, na skrzyżowaniu ulic Towarowej i Składowej w Olsztynie, bus zderzył się z samochodem osobowym. Jak ustalono, kierowca busa jadący ulicą Towarową, podczas skrętu w Składową nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka kierowcy daewoo lanosa i pojazdy się zderzyły. Uderzenie było tak silne, że bus przewrócił się na bok i zablokował wjazd w ulicę Składową. Do kolizji doszło na przejściu dla pieszych. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca zderzenia, 64-letni kierowca busa, dostał 300-złotowy mandat.

Wieczorem policjanci odblokowali pas trasy krajowej numer 51 między Olsztynem a Olsztynkiem. Na wysokości miejscowości Gryźliny Kolonia, zderzyły się dwa osobowe auta. Nie było ofiar, ale rozbite samochody przez ponad 2 godziny blokowały jeden pas i ruch odbywał się wahadłowo.

 

Autor: P.Karpiszen
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja
Pogranicznicy pomogli kierowcy uwięzionemu w kabinie ciężarówki

Kierowca samochodu ciężarowego wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Funkcjonariusze  Straży Granicznej z Górowa Iławeckiego natychmiast ruszyli z pomocą poszkodowanemu. Wczoraj (11.12.) w Bezledach, funkcjonariusze...

Zamknij
RadioOlsztynTV