Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Niebezpiecznie na drogach Warmii i Mazur. W Kamionku Wielkim zderzyły się dwa samochody, są ranni

Niebezpieczne przedpołudnie na drogach Warmii i Mazur. Jak podaje policja, 5 osób zostało rannych w wypadku w Kamionku Wielkim w gminie Węgorzewo.

Na skrzyżowaniu lokalnych dróg zderzyły się dwa samochody osobowe. W miejscu wypadku ruch jest zablokowany i kierowcy muszą korzystać z objazdu. Z kolei dwie osoby zostały ranne w wypadku na trasie wojewódzkiej nr 650 łączącej Gołdap z Węgorzewem. We Wronkach Wielkich osobowe auto zjechało na pobocze, wpadło do rowu i dachowało. W miejscu wypadku wojewódzka 650 jest nieprzejezdna, policjanci zorganizowali objazdy.

Jedna osoba została ranna w wypadku na trasie wojewódzkiej nr 538, która łączy Nowe Miasto Lubawskie z Nidzicą. Między Katlewem a Hartowcem samochód osobowy zjechał na pobocze i uderzyło w drzewo. Ranny kierowca został zabrany do szpitala. Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Teraz nie ma tam utrudnień. Są natomiast utrudnienia na trasie krajowej nr 51 do polsko-rosyjskiej granicy w Bezledach. Między Markajmami a Rogóżem na odcinku Lidzbark Warmiński – Bartoszyce ranny został motocyklista, który uderzył w znak drogowy.

W miejscu wypadku obowiązuje ruch wahadłowy jednym pasem jezdni. Utrudnienia, według policji, mogą potrwać do 14.00.

 

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadki, policja, Warmia i Mazury
Wypadek na Al. Rotmistrza Pileckiego w Kętrzynie. Motorowerzysta potrącił 85-latka

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają przyczyny porannego wypadku. Chwilę po godz. 7.00 na Al. Rotmistrza Pileckiego motorowerzysta potrącił starszego mężczyznę - relacjonuje oficer prasowy kętrzyńskiej policji, asp. Ewelina...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV