Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Niebezpiecznie na drogach Warmii i Mazur. Dziewięć osób rannych w trzech wypadkach

 

Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku na trasie krajowej numer 16.

W Lasecznie Małym między Iławą a Kisielicami traktor zderzył się z samochodem osobowym. Przez jakiś czas droga była zablokowana, a kierowcy musieli korzystać z objazdu.

Wcześniej 3 osoby zostały ranne w zderzeniu osobowego auta z ciężarówką. Do wypadku doszło w Kurzętniku między Nowym Miastem Lubawskim a Brodnicą na krajowej 15 łączącej Ostródę z Toruniem.

Przed południem między Tolnikami Wielkimi a Klutajnami w powiecie lidzbarskim samochód zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażerka zostali zabrani do szpitala.

Policjanci poszukują też kierowcy, który minionej nocy uciekł z miejsca wypadku w Olsztynie. Około godziny 2 osobowe mitsubishi jadące ulicy Zientary-Malewskiej zjechało na przeciwległy pas jezdni i uderzyło w drzewo. Kiedy na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia, kierowcy już nie było. Technik kryminalistyki zabezpieczał ślady. Jak mówią policjanci, odnalezienie kierowcy jest kwestią czasu.

 

Autor: K.Kantor/P.Karpiszen
Redakcja: BSChromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Olsztyn, Lidzbark Warmiński
Wycieczka nietrzeźwych rowerzystów skończyła się w szpitalu

Zderzeniem dwóch rowerów i obrażeniami rowerzystów zakończyła się przejażdżka dwojga nietrzeźwych cyklistów w Gołdapi. Na ścieżce pieszo-rowerowej 63-latek najechał na tylne koło jadącej przed nim 54-letniej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV