Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Uderzył autem w drzewo

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Ślisko na drogach Warmii i Mazur. Wprawdzie noc była spokojna, ale już nad ranem doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia w Mrocznie w powiecie nowomiejskim.

Kierujący samochodem marki bmw nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. W wyniku czego uderzył autem w drzewo. Samochodem podróżowały dwie osoby. Nie odniosły żadnych obrażeń

– relacjonuje młodszy aspirant Ludmiła Mroczkowska z nowomiejskiej policji.

Jak mówią policjanci, w powiecie nowomiejskim boczne drogi są wyjątkowo zdradliwe. Wczoraj – również w okolicach Mroczna, do rowu wjechał  mini cooper. Wówczas także nikomu nic się nie stało.

Znacznie groźniej było wczoraj na wyjeździe z Olsztyna w kierunku Ostródy. W zderzeniu trzech samochodów ciężko ranne zostały 3 osoby. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Został jednak wkrótce zatrzymany przez policję. Miał pół promila alkoholu.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, droga, ślisko, samochód, mł. asp. Ludmiła Mroczkowska
Trudne warunki na drogach. IMGW ostrzega przed oblodzeniem na terenie prawie całego kraju

W komunikatach instytut informuje, że w wielu punktach pomiarowych temperatura przy gruncie spadła poniżej 0°C, co w połączeniu z mokrą powierzchnią dróg może powodować lokalne oblodzenia....

Zamknij
RadioOlsztynTV