Na wysypisku powstaną ścieżki rowerowe
W miejscu wysypiska komunalnego w Iławie mają powstać tereny rekreacyjne dla mieszkańców. Na ten cel władzom miasta udało się pozyskać prawie 7 milionów złotych, za które zostanie przeprowadzona rekultywacja i budowa stacji przeładunkowej do wywozu nieczystości.
Jak mówi Włodzimierz Ptasznik, burmistrz Iławy miejsce wysypiska zajmą ścieżki rowerowe i aleje spacerowe z ławkami:
Prace nad rekultywacją wysypiska przy ulicy Komunalnej rozpoczną się za kilka tygodni. (tek/as)






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




