Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -7 °C pogoda dziś
JUTRO: -6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na Warmii i Mazurach wybrano dzielnicowego roku 2016

Młodszy aspirant Piotr Dzirba z komendy w Kętrzynie jest najlepszym dzielnicowym na Warmii i Mazurach. Fot. policja

Młodszy aspirant Piotr Dzirba z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie jest najlepszym dzielnicowym na Warmii i Mazurach.

W dwudniowych zawodach Dzielnicowy roku 2016, które rozegrano w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie wystartowało 38 funkcjonariuszy z całego regionu. Rywalizowali w pięciu konkurencjach, w których musieli wykazać się umiejętnościami podczas symulacji czynności służbowych, przyjęcia interesantów, strzelaniu i pierwszej pomocy przedmedycznej. W specjalnym teście musieli też zaprezentować swoją wiedzą teoretyczną.

Tuż za młodszym aspirantem Piotrem Dzirbą z Kętrzyna uplasowali się starszy aspirant Tomasz Zawalich z Komendy Powiatowej Policji w Piszu i starszy aspirant Aleksandra Słaboń-Kowalska z Komendy Miejskiej w Olsztynie. Dwaj najlepsi funkcjonariusze wezmą udział w Ogólnopolskich Zawodach ” Najlepszego Dzielnicowego ” w Katowicach.

Młodszy aspirant Piotr Dzirba z komendy w Kętrzynie jest najlepszym dzielnicowym na Warmii i Mazurach. Fot. policja

W Szczytnie 38 dzielnicowych z Warmii i Mazur rywalizowało o tytuł najlepszego. Fot. policja

W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie 38 dzielnicowych rywalizowało o tytuł najlepszego. Fot. policja

W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie 38 dzielnicowych z Warmii i Mazur rywalizowało o tytuł najlepszego dzielnicowego. Fot. policja

(wch/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policjant, policja, dzielnicowy
Wiceminister Zieliński odwiedził pobitych policjantów z Giżycka

Policjanci z Giżycka, którzy podejmowali interwencję wobec pijanych wojskowych zachowali się profesjonalnie, a ta sytuacja nie zachwieje dobrej współpracy między MSWiA a MON – powiedział w...

Zamknij
RadioOlsztynTV