Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na policję zgłaszają się ofiary pedofila o pseudonimie Blue

Ofiary się zgłaszają, ale nie możemy ujawniać szczegółów – tak komisarz Agnieszka Hamelusz z Centralnego Biura Śledczego Policji komentuje śledztwo prowadzone ws. pedofila o pseudonimie Blue.

Podejrzanego o kontakty seksualne z małoletnimi 35-letniego Bartosza M. pseudonim Blue zatrzymano w ubiegłym tygodniu w Ełku. W jego mieszkaniach policjanci znaleźli materiały, które świadczą o niebezpiecznych skłonnościach zatrzymanego. 35-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Kilka dni temu zarząd CBŚ w Olsztynie zaapelował do ewentualnych ofiar pedofila o zgłaszanie się na policję. Ich zeznania są potrzebne, by przestępca nie uniknął odpowiedzialności. Komisarz Agnieszka Hamelusz nie chciała ujawnić ile osób się zgłosiło i na jakim etapie jest śledztwo, tłumacząc się jego dobrem.

Apel o to, by rodzice ewentualnych ofiar wykazali się czujnością i odwagą i zgłosili się na policję jest nadal aktualny. Ewentualne ofiary pedofila powinny osobiście zgłaszać się na policję lub kontaktować telefonicznie pod numerem (89) 522 46 50.

Posłuchaj relacji Joanny Golon

00:00 / 00:00

 

(gol/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sledztwo, areszt, CBŚ, pedofil, Blue, Bartosz M.
Uciekli przed policjantami… na dach. Zostali zatrzymani

Kilka godzin w Jegłowniku koło Elbląga policjanci negocjowali z dwoma mężczyznami, którzy... uciekli na dach budynku. Jeden z nich rzucał w funkcjonariuszy cegłówkami i groził, że...

Zamknij
RadioOlsztynTV