Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na drogach regionu doszło do trzech wypadków. Policja apeluje, aby zdjąć nogę z gazu

Fot. Pixabay.com

Trudne warunki na drogach Warmii i Mazur. Pada deszcz, jest bardzo ślisko, dodatkowo wieje silny wiatr, nie zawsze kierowcy chcą dostosować prędkość do pogody, więc o wypadek nietrudno.

Do jednego z nich doszło na drodze krajowej numer 16. W Woźnicach między Mrągowem a Orzyszem w drzewo wjechał samochód osobowy. Nie ma informacji, czy ktoś został poszkodowany. Zablokowany jest jeden pas ruchu.

Uważać trzeba na trasie krajowej nr 53 z Olsztyna do Szczytna. W Jęczniku pod Szczytnem do rowu wpadło auto osobowe. Utrudnienia także na drodze krajowej numer 65. W Oraczach między Ełkiem a Oleckiem bus przewrócił się na zakręcie. Nie ma poszkodowanych, ale auto zablokowało jeden pas ruchu. Odbywa się on wahadłowo.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu. Dość mocno zmieniły się warunki na drogach. W wielu miejscach jest ślisko. Jezdnie są mokre i pokryte liśćmi. O poślizg na prawdę nietrudno – mówią policjanci.

Redakcja: J. Golon/ A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja, droga, ślisko
W śmietniku przy ulicy Kanta w Olsztynie znaleziono ciało mężczyzny. Trwa śledztwo

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny śmierci mieszkańca Olsztyna. Jego ciało znaleziono wczoraj wieczorem w śmietniku przy ulicy Kanta. Jak się okazało jest to 59-letni mieszkaniec...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV