Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na bogato w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej

fot. pixabay.com

Wyjątkowo droga wódka, nieuzasadnione wynagrodzenie za prowadzenie gali i nieprawidłowe dysponowanie biletami otrzymanymi od PZPN-u.

Olsztyńska prokuratura sprawdza, czy doszło do wyrządzenia szkody majątkowej Warmińsko-Mazurskiemu Związkowi Piłki Nożnej. Powodem wszczęcia postępowania wyjaśniającego był anonimowy list, opisujący wydatki związane z organizacją 70-lecia Związku.

Prokurator Zbigniew Czerwiński, rzecznik olsztyńskiej prokuratury okręgowej, zaznacza – to jeszcze nie jest śledztwo, na razie istnieje prawdopodobieństwo, że doszło do przestępstwa, ale nie ma takiej pewności:

Decyzja o ewentualnym wszczęciu śledztwa ma zapaść na przełomie lutego i marca. Tomasz Miętkiewicz, były już prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, przekonuje że zarzuty są nieuzasadnione i zapowiada podjęcie kroków prawnych przeciwko osobom, które wcześniej negatywnie wypowiadały się o organizacji obchodów 70-lecia.

W ostatnią sobotę walne zgromadzenie odwołało Tomasza Miętkiewicz z funkcji prezesa Związku.

Więcej o sytuacji w olsztyńskiej piłce znajdziesz tu.

(ap/łs)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Obcy w mieście

Rzadko spotykani goście na Warmii i Mazurach wywołali poruszenie wśród mieszkańców regionu. Jeden ze słuchaczy Radia Olsztyn powiadomił nas, że zdjęcia orientalnie ubranych, śniadych mężczyzn spacerujących...

Zamknij
RadioOlsztynTV