Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Michał d’Obyrn

ab22d76e.jpeg

Od połowy lat 80. współpracował z redakcją muzyczną. Zanim w 1992 roku otrzymał etat w Radiu Olsztyn, pracował jako dziennikarz sportowy w “Dzienniku Pojezierza”. “Odkrył” go redaktor Andrzej Włodarski, kiedy Michał ze swoim zespołem miał sesję nagraniową w studiu Radia Olsztyn.

Interesuje się: sportem, polityką i muzyką rockową. W 1992 r. wygrał zorganizowany przez “Gazetę Olsztyńską” konkurs Wiedzy o Muzyce Rockowej. Jak dziś pamięta, że w nagrodę dostał płytę grupy Scorpions “BLACKOUT”. Michał gra w zespole rockowym Tom Sawyer.

Lubi słuchać m.in.: Rush, Genesis, Yes, Kansas, IQ, Camel, King Crimson oraz Petera Gabriela.

Marzy o karierze muzyka rockowego lub kierowcy Formuły 1 – to drugie marzenie, jak twierdzi, ze względu na wiek bez szans na realizację.

Wakacje swojego życia chciałby spędzić w Honolulu.

E-mail: m.dobyrn@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Kronika Sportowa

Aktualne wyniki spotkań i ciekawostki ze świata sportu na antenie Polskiego Radia Olsztyn. Nie wiecie jakim wynikiem zakończył się mecz piłkarzy Stomilu Olsztyn, Olimpii Elbląg, czy naszych 3-ligowców? Chcielibyście usłyszeć, co słychać u siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn i piłkarek ręcznych Kram Startu Elbląg? Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku o 19:45,  w soboty o 21.05, a w niedziele o 19.05. Wtedy podsumowujemy sportowe wydarzenia dnia w regionie, w kraju i na świecie. Tajniki sportowego świata zdradzają Michał d'Obyrn, Artur Lewandowski, Maciej Świniarski, Piotr Świniarski, Karina Ośko, Katarzyna Piasecka, Mira Stakiewicz i Janusz Salmonowicz.

RadioOlsztynTV