Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wojciech Chromy

850561ce.jpeg

Jego przodek Timur Chromy zwany też Tamerlanem przed ponad 500 laty wyruszył z Mongolii na podbój Europy. On z kolei po pięciu stuleciach ruszył śladami pra, pra, pra… dziadka, tyle tylko, że w odwrotnym kierunku. Niestety niewielu Mongołów pamięta dziś srogiego, ale sprawiedliwego władcę. Dlatego nazwisko Chromy nie budzi już takiego respektu, jak w tamtych czasach.

Na dach nad głową, chociażby brezentowy, nawet potomek wielkiego Tamerlana musi zapracować. Lepiej niż dojenie kóz wychodzi mu jednak trzymanie mikrofonu. Wszędzie zabiera go ze sobą. Lubi wszystko co daje dreszczyk emocji. Nurkuje, skakał ze spadochronem i na gumowej linie. Wciska się do każdego samolotu, jeżeli tylko ma okazję. Jest dwukrotnym drużynowym Mistrzem Polski Dziennikarzy w Paintballu.

W najlepszej rozgłośni na Warmii i Mazurach od 1992 roku.

E-mail: w.chromy@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Summa Summarum

Najważniejsze informacje z Warmii i Mazur, z Polski i ze świata. Nie mieliście czasu śledzić, co wydarzyło się w polityce, gospodarce, sporcie i kulturze? To wszystko u nas w pigułce. O 19.15 zapraszamy na wieczorne podsumowanie wydarzeń minionego dnia. Dzięki nam nic Was nie ominie! Zapraszają Leszek Cimoch, Wojciech Chromy i Beata Gajlewska.

 

Śliska Sprawa

W audycji Śliska Sprawa nasi dziennikarze zajmują się kontrowersyjnymi tematami z Warmii i Mazur. Na antenie Radia Olsztyn często udaje im się rozstrzygać zawiłe spory. Chcesz przekonać się, jak zakończą się kolejne „śliskie sprawy”? Słuchaj audycji Wojciecha Chromego, Leszka Tekielskiego i Kingi Grabowskiej. W każdy wtorek o 17.15.

 

 

 

Wiadomości

Jesteście ciekawi, co dzieje się na Warmii i Mazurach, w Polsce i na świecie? Co godzinę słuchajcie Wiadomości Radia Olsztyn! Nasi dziennikarze najszybciej docierają do najgorętszych newsów. Zawsze jesteśmy w  centrum wydarzeń. Bądźcie z nami na bieżąco co godzinę!

Jeden na Jednego

Audycja z udziałem polityków z Warmii i Mazur. Nasi goście w studiu Polskiego Radia Olsztyn mają możliwość bezpośredniego starcia na argumenty. Audycji można posłuchać na antenie Radia Olsztyn w każdy czwartek o godzinie 17.15.

RadioOlsztynTV