Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jarosława Chrunik

5668a4e6.jpeg

Na przełomie marca i kwietnia 2018 , minęło 35 lat od dnia, gdy po raz pierwszy przekroczyłam, próg Radia Olsztyn. Znalazłam się tu dzięki ówczesnemu autorowi audycji w języku ukraińskim - Stefanowi Demczukowi. Wtedy traktowałam to jako fascynującą przygodę i nawet nie pomyślałam, że radio stanie się moim sposobem na życie. Jestem zodiakalnym Tygrysem, lubię chodzić własnymi ścieżkami, chociaż ja uważam, że jestem typową żmiją - lubię ciepło, spokój i żeby mnie nikt nie zaczepiał :-)

E-mail: j.chrunik@radioolsztyn.pl
           

 

Prowadzi audycje

Dla mniejszości - audycje w języku ukraińskim

Audycje w języku ukraińskim dotyczą życia tej mniejszości na Warmii i Mazurach. Zbieramy codzienne informacje, ale poruszamy także tematy kulturalne i religijne. To doniesienia nie tylko z Polski, ale również prosto z Ukrainy!
Audycji można posłuchać od poniedziałku do piątku o godzinie 10.50 i 18.10 oraz w każdą sobotę o 10.50. Emitowane są z nadajnika w Miłkach koło Giżycka na 99,6 FM. Natomiast wszyscy słuchacze z regionu mogą posłuchać magazynu „Od niedzieli do niedzieli" na 103,2 FM w każdą niedzielę o 20:30. To zbiór najciekawszych informacji z całego tygodnia. Po kilku dniach od emisji zamieszczamy też tłumaczenia audycji w języku polskim.
Zapraszają: Jarosława Chrunik, Hanna Vasylevska i Sergiusz Petryczenko.

RadioOlsztynTV