Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Leszek Tekielski

48fd9447.jpeg

Olsztynianin. Od 21 lat w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Po drodze na Radiową 24, dziennikarz nieistniejących już lokalnych: Radia WA-MA i Dziennika Pojezierza. Potem kilkuletnia przygoda w ogólnopolskich: radiu RMF FM i redakcji UWAGA! Telewizji TVN. Od 2004 do dziś, stały współpracownik magazynu Interwencja Telewizji Polsat a od 2005 roku w Polskim Radiu Olsztyn. Najbardziej zajmuje mnie tematyka interwencyjno – śledcza.

E-mail: l.tekielski@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Śliska Sprawa

W audycji Śliska Sprawa nasi dziennikarze zajmują się kontrowersyjnymi tematami z Warmii i Mazur. Na antenie Radia Olsztyn często udaje im się rozstrzygać zawiłe spory. Chcesz przekonać się, jak zakończą się kolejne „śliskie sprawy”? Słuchaj audycji Wojciecha Chromego, Leszka Tekielskiego i Kingi Grabowskiej. W każdy wtorek o 17.15.

 

 

 

Wiadomości

Jesteście ciekawi, co dzieje się na Warmii i Mazurach, w Polsce i na świecie? Co godzinę słuchajcie Wiadomości Radia Olsztyn! Nasi dziennikarze najszybciej docierają do najgorętszych newsów. Zawsze jesteśmy w  centrum wydarzeń. Bądźcie z nami na bieżąco co godzinę!

RadioOlsztynTV