Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Katarzyna Piasecka

09fa50d.jpeg

Dziennikarka z zawodu i z zamiłowania, a właściwie z zamiłowania i z zawodu. Marzyła o pracy w gazecie, ale po kilku dniach w redakcji radiowej bez reszty zakochała się właśnie w tej formie dziennikarstwa. Do Polskiego Radia Olsztyn trafiła w 2014 roku. Koledzy żartowali, że jest urodzinowym prezentem Mirka Sochackiego, a na dobre zagościła na dłużej. Zaczęła od mówienia o filmach, a kończy na... sporcie i szuka kolejnych wyzwań! Uwielbia pracę pod presją czasu w newsroomie, jest również redaktorką serwisu internetowego. Nie wyobraża sobie życia bez mikrofonu i bez ludzi, którzy podczas rozmowy mają na twarzach szeroki uśmiech.
W wolnym czasie uwielbia podróżować - na jawie i w rzeczywistości. Jeżeli oczywiście ma na to czas...

E-mail: k.piasecka@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Kronika Sportowa

Aktualne wyniki spotkań i ciekawostki ze świata sportu na antenie Polskiego Radia Olsztyn. Nie wiecie jakim wynikiem zakończył się mecz piłkarzy Stomilu Olsztyn, Olimpii Elbląg, czy naszych 3-ligowców? Chcielibyście usłyszeć, co słychać u siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn i piłkarek ręcznych Kram Startu Elbląg? Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku o 19:45,  w soboty o 21.05, a w niedziele o 19.05. Wtedy podsumowujemy sportowe wydarzenia dnia w regionie, w kraju i na świecie. Tajniki sportowego świata zdradzają Michał d'Obyrn, Artur Lewandowski, Maciej Świniarski, Piotr Świniarski, Karina Ośko, Katarzyna Piasecka, Mira Stakiewicz i Janusz Salmonowicz.

Wiadomości

Jesteście ciekawi, co dzieje się na Warmii i Mazurach, w Polsce i na świecie? Co godzinę słuchajcie Wiadomości Radia Olsztyn! Nasi dziennikarze najszybciej docierają do najgorętszych newsów. Zawsze jesteśmy w  centrum wydarzeń. Bądźcie z nami na bieżąco co godzinę!

RadioOlsztynTV