Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 33 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Beata Świerkowska-Chromy

48e6c174.jpeg

Marzyła o pracy pilota wycieczek zagranicznych. W ten sposób zarabiała na życie, jeszcze w czasach studenckich. Przez przypadek, a właściwie dzięki znajomości języka rosyjskiego, w 1992 roku trafiła do Radia Olsztyn. Na początku przygotowywała letnie serwisy informacyjne dla rosyjskich turystów i biznesmenów. Po paru miesiącach z ciekawości chwyciła za mikrofon i odkryła, że oprócz podróży istnieje jeszcze inny świat. Przez 8 lat w redakcji dzienników, teraz przez internet redaguje strony Radia Olsztyn, choć z dziennikami rozwodu nie wzięła.

Pasjonuje się Egiptem i jego historią. Jest uzależniona od podróży, dlatego nigdy w życiu nie udało jej się odłożyć pieniędzy. Zimą najchętniej wyjeżdża do ciepłych krajów, latem nad morze.

E-mail: b.swierkowska@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Żyj zdrowo! Naturalnie!

Woda z kranu czy z plastikowej butelki? Torba lniana czy plastikowa? Naprawianie czy wyrzucanie? Radio Olsztyn startuje z nową ekologiczną audycją! Żyj zdrowo! Naturalnie!

EKO Lider

Celem audycji EKO Lider jest popularyzacja wiedzy ekologicznej i postaw pro środowiskowych. Audycja jest skierowana do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i nie tylko.

Pasjonujesz się ekologią? Kochasz przyrodę i otaczające nasz środowisko? Weź udział w teście wiedzy Radia Olsztyn Eko Lider i wygraj nagrodę główną w wysokości 3 000 tysięcy złotych. Więcej na stronie Radia Olsztyn.

RadioOlsztynTV