Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz

8536b3f2.jpeg
Z wykształcenia animatorka kultury. Z radiem związana od 2001 roku. Współpracowała też z lokalną i polonijną telewizją oraz regionalną prasą. Miłośniczka filmów Disneya. Pasję tę dzieli z córką. Święty spokój ma tylko pod wodą. Najlepiej tą z Morza Czerwonego. 
 
E-mail: m.sadowska@radioolsztyn.pl

 

 

Prowadzi audycje

Bliższe Spotkania

Zbliżamy się do Was tuż po 9.00 w Bliższych Spotkaniach Radia Olsztyn. Razem z zaproszonymi gośćmi, radzimy jak stworzyć udany związek, wyleczyć przeziębienie, albo odnaleźć swoją pasję. Wszystko od A do Z, a właściwie... od K do M, bo na bliskie nam tematy patrzymy z kobiecej i męskiej perspektywy. W Bliższych Spotkaniach jesteśmy również najbliżej wydarzeń z Warmii i Mazur. Nasi reporterzy pojawiają się w studiu w najmniej spodziewanym momencie, przynosząc najgorętsze newsy. Od poniedziałku do soboty do 14.00 zapraszają Izabela Malewska, Agnieszka Lipczyńska, Krzysztof Kaszubski, Maciej Świniarski i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

 

Koktajl Kulturalny
Zdrowa i świeża, lekkostrawna mieszanka wieloskładnikowa służąca do budowania obrazu dostępnego życia kulturalnego regionu. Tempo tego życia jest różne. Zależy od tego gdzie żyjemy, w jakim stopniu wykorzystywane przez odbiorców są dostępne zasoby, ile chęci jest w ludziach, aby z nich korzystać. 
W sobotę między 15.00 a 17.00 pojawiają się więc artyści, inicjatorzy działań kulturalnych i społecznych, wydarzenia i pomysły z regionu. 
 
Radiowa Szkoła Zawodowa

Szacuje się, że ponad połowa istniejących dziś zawodów w ciągu najbliższych 20 lat przestanie istnieć. Miejsce starych, zajmą nowe, dziś jeszcze nikomu nieznane. Rynek pracy jest niezwykle dynamiczny i podatny na zmiany.

W Radiowej Szkole Zawodowej weźmiemy pod lupę szkoły z regionu od szkół technicznych przez artystyczne po rolnicze. Chcemy również wskazywać potencjalne możliwości kształcenia w regionie oraz wskazywać kierunki rozwoju rynku pracy w ogóle.

Czekamy na m.sadowska@radioolsztyn.pl.

Wielki Mały Człowiek

Wokół nas jest wielu Wielkich Małych Ludzi: uczniów, pasjonatów, utalentowanych silnych dzieciaków. Pochodzą z różnych środowisk, mniejszych lub większych miast i wsi. Spotkanie z Wielkim Małym Człowiekiem będzie okazją do rozmowy z rodzicami, nauczycielami, opiekunami, przyjaciółmi.

Znasz takiego wielkiego, małego człowieka? Napisz: m.sadowska@radioolsztyn.pl.

Porady Psychologa

Porady psychologa - to cykl rozmów ze specjalistami, mających pomóc w trudnym czasie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Emitowane są codziennie, od poniedziału do piątku, w audycji Bliższe spotkania.

Ludzie kultury Warmii i Mazur 2020

Ludzie Kultury Warmii i Mazur 2020 - kim są, czym się zajmują, jak wpływają na życie kulturalne naszego regionu?

W tym miejscu przedstawimy sylwetki laureatów tegorocznej Nagrody Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz kultury.

Cykl audycji Ludzie Kultury Warmii i Mazur powstał przy współpracy z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

Ludzie kultury Warmii i Mazur 2021

Ludzie Kultury Warmii i Mazur 2021 - kim są, czym się zajmują, jak wpływają na życie kulturalne naszego regionu?

W tym miejscu przedstawimy sylwetki laureatów tegorocznej Nagrody Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz kultury.

Audycja emitowana jest we wtorki i czwartki o godz. 20.10.

Cykl audycji Ludzie Kultury Warmii i Mazur powstał przy współpracy z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

Wyzwanie - jestem na TAK!

Będzie na to czas, nie teraz, później, to za daleko. Wymówek, które hamują nas przed doświadczaniem nowego, innego jest wiele. Rodzicom często łatwiej powiedzieć nie. A co jeśli powiemy - tak? 
Audycja powstała z inspiracji filmem oraz książką "Dzień na tak". To opowieść o rodzinie, która dała sobie dzień, w krótym dzieci zaproponowały aktywności i wyzwania, a rodzice się zgodzili. 
Co z tego wynikło? Zabawa, odświeżenie relacji i mnóstwo innych perypetii. 


RadioOlsztynTV