Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Marek Michalski

0b6583a1.jpeg

W Radiu Olsztyn od 2000 roku. Reporter, prezenter i felietonista. Autor kilkudziesięciu reportaży i seriali dokumentalnych. Prowadzi takie audycje jak: Codzienność, Dziecinada i programy kulturalne. Czasem można go usłyszeć w Niedzieli Odkrywców i Porannych Pytaniach. Co tydzień w Kinie Za rogiem można wysłuchać jego recenzji i felietonów filmowych.

Z wykształcenia fachowiec od reklamy i plastyk – teraz maluje dźwiękiem \ Prywatnie: miłośnik podróży, dzikiej przyrody, fotografii oraz wszelkich sportów wodnych oraz zimowych.

E-mail:  m.michalski@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Obserwatorium Nowych Technologii

Czy w przyszłosci roboty będą pracowały na nasze emerytury? Jakie będą zawody przyszłości? Czy możliwe jest zachowanie prywatności w sieci? I dlaczego tak modny stał się termin "sztuczna inteligencja"?
Odpowiedzi na te i inne pytania poszukujemy w audycji Obserwatorium Nowych Technologii w sobotę o 13:25.

Najlepsza Pora Dnia

Zawsze jest dobry czas, żeby słuchać Radia Olsztyn. Towarzyszymy Wam również w "godzinach szczytu". Od 15.00 do 19.00 zapraszamy na Najlepszą Porę Dnia! Rozmawiamy... właściwie o wszystkim. W studiu gościmy ekspertów, a nasi reporterzy przygotowują podsumowanie dnia. Chcesz wiedzieć, co dzieje się na Warmii i Mazurach? Posłuchać rozmów z ciekawymi ludźmi? Szukaj nas w swoim podręcznym radioodbiorniku. Wtedy przymusowy postój w korkach stanie się przyjemnością!

Podpatrzone, Podsłuchane

Dlaczego „wiosna pachnie wiosną”? Czy pleśń może spleśnieć? Dlaczego wilk podskakuje, gdy się załatwia, a bielik jest uważany za „ciapę”? Jaki ptak potrafi naśladować odgłos pracującej piły spalinowej a który jest najlepszym rodzicem? Czy mieszkanie w pobliżu „żmijowiska” jest bezpieczne? Czy borsuk może zaprzyjaźnić się z kotem?

Na te i wiele innych pytań szukamy odpowiedzi w audycji Podpatrzone, podsłuchane - we wtorki po godzinie 12.15.

Rock'nocka

Dużo ostrej muzyki (ale nie tylko), wywiady z artystami, relacje z koncertów, nowości płytowe i plotki z muzycznego świata. Wszystko to znajdziecie w autorskiej audycji Marka Michalskiego.
Rock'nocka nie pozwoli Wam zasnąć ;-)

Zapraszamy we wtorki po godzinie 22.05.

EKO Lider

Celem audycji EKO Lider jest popularyzacja wiedzy ekologicznej i postaw pro środowiskowych. Audycja jest skierowana do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i nie tylko.

Pasjonujesz się ekologią? Kochasz przyrodę i otaczające nasz środowisko? Weź udział w teście wiedzy Radia Olsztyn Eko Lider i wygraj nagrodę główną w wysokości 3 000 tysięcy złotych. Więcej na stronie Radia Olsztyn.

RadioOlsztynTV