Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Izabela Malewska

12ca63d.jpeg

Z Polskim Radiem Olsztyn związana od 1997 roku. Dobrze czuje się w tematyce społecznej i dlatego ukończyła Animację Społeczno-Kulturalną na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.
Na co dzień pracuje w redakcji publicystyki przygotowując relacje z najważniejszych wydarzeń w regionie. Jako mamie dwóch córek bliska jest jej także  tematyka prorodzinna.

E-mail: i.malewska@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Bliższe Spotkania

Zbliżamy się do Was tuż po 9.00 w Bliższych Spotkaniach Radia Olsztyn. Razem z zaproszonymi gośćmi, radzimy jak stworzyć udany związek, wyleczyć przeziębienie, albo odnaleźć swoją pasję. Wszystko od A do Z, a właściwie... od K do M, bo na bliskie nam tematy patrzymy z kobiecej i męskiej perspektywy. W Bliższych Spotkaniach jesteśmy również najbliżej wydarzeń z Warmii i Mazur. Nasi reporterzy pojawiają się w studiu w najmniej spodziewanym momencie, przynosząc najgorętsze newsy. Od poniedziałku do soboty do 14.00 zapraszają Izabela Malewska, Agnieszka Lipczyńska, Krzysztof Kaszubski, Maciej Świniarski i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

 

Bez Spiny

Na luzie i z humorem, patrzymy na świat oczami młodzieży w Polskim Radiu Olsztyn. Licealiści biorą pod lupę wraz z Moniką Szczygło i Izabelą Malewską wszystkie tematy, m.in. kulturę, sport i naukę. Nie brakuje emocjonujących dyskusji, ale oczywiście... Bez spiny! Zapraszamy w soboty po 17.00.

Ruch to Zdrowie

Lekarze alarmują - zbyt mało czasu w ciągu dnia przeznaczamy na aktywność fizyczną. Pojawia się otyłość, wady postawy … ale przecież nie każdy musi biegać. Nie każdy musi grać w koszykówkę czy jeździć rowerem. Nie każdy musi i…  nie każdy może!

W audycji Ruch to zdrowie prezentujemy zdrowotne wskazania i przeciwwskazania do uprawiania poszczególnych dyscyplin sportu. Nie zabraknie także licznych sportowych ciekawostek z regionu.

Zapraszamy w soboty od 14 do 17.

Porady Psychologa

Porady psychologa - to cykl rozmów ze specjalistami, mających pomóc w trudnym czasie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Emitowane są codziennie, od poniedziału do piątku, w audycji Bliższe spotkania.

Radio od kuchni - drugi sezon

W tegorocznej odsłonie naszego kulinarnego cyklu wraz z niezastąpionym kucharzem – Maciejem Maciejewskim skupimy się na poszukiwaniu tradycyjnych smaków, regionalnych produktów i potraw z Warmii, Mazur i Powiśla. W każdą środę przygotujemy 3-4 dania. Nie zabraknie też wyjątkowych gości. Do usłyszenia :-)

Mądre Wychowanie

Dzieci to nasza przyszłość. Jak rozwijać w nich różne pasje i pomagać rozwiązywać problemy? Nasi eksperci podpowiadają gdzie szukać wsparcia w razie potrzeby i być dobrym rodzicem. Zaprasza Izabela Malewska.

Radio od Kuchni - trzeci sezon

Przed nami trzeci sezon Radia od Kuchni. Z okazji 70-lecia Radia Olsztyn naszym słuchaczom zaprezentujemy 70 smaków z Warmii i Mazur. Odwiedzimy 10 miejscowości i ugotujemy tam najlepsze potrawy regionalne! Nasze studio poprowadzą Iza Malewska i Dorota Grzymska. Zapraszamy w każdą środę w godzinach 10-13.

RadioOlsztynTV