Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Artur Lewandowski

62e4682a.jpeg

W Radiu Olsztyn od maja 1993 roku. Podobnie jak Mark Twain pracował w 15 zawodach i 20 firmach. Oprócz tego, że jest fachowcem od sportu. Jako jedyny dziennikarz z Polski północno-wschodniej był akredytowany na Igrzyskach Olimpijskich Sydney 2000. W czasie olimpiady, jako korespondent i komentator, współpracował z sekcją polską Radia BBC w Londynie.

Ma trzy słabości. Największa to smaczne jedzenie, potem są piękne kobiety, a na końcu duże, szybkie samochody. Kilka razy w tygodniu gra w tenisa, rzadziej jeździ na rowerze. Dobrze czuje się w kuchni. Jego specjalnością jest pieczony w kombiwarze kurczak z ziemniaczkami.

Specjalista od załatwiania spraw wszelakich. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda potrzebuje paru dni.

E-mail: a.lewandowski@@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Kronika Sportowa

Aktualne wyniki spotkań i ciekawostki ze świata sportu na antenie Polskiego Radia Olsztyn. Nie wiecie jakim wynikiem zakończył się mecz piłkarzy Stomilu Olsztyn, Olimpii Elbląg, czy naszych 3-ligowców? Chcielibyście usłyszeć, co słychać u siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn i piłkarek ręcznych Kram Startu Elbląg? Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku o 19:45,  w soboty o 21.05, a w niedziele o 19.05. Wtedy podsumowujemy sportowe wydarzenia dnia w regionie, w kraju i na świecie. Tajniki sportowego świata zdradzają Michał d'Obyrn, Artur Lewandowski, Maciej Świniarski, Piotr Świniarski, Karina Ośko, Katarzyna Piasecka, Mira Stakiewicz i Janusz Salmonowicz.

RadioOlsztynTV