Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 33 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Marek Koter

5299e69d.jpeg

Z Radiem Olsztyn związany od 1989 roku. Ze względu na ośmioletnią edukację muzyczną, od początku zajmował się muzyką. Muzyki słucha w zależności od nastroju. Lubi Bacha, Mozarta, rosyjskie romanse i dobry jazz. Jedną z jego pasji jest komputer. Bardzo lubi gry strategiczne. Może wtedy kierować frontami wirtualnej rzeczywistości. Dobrze wypoczywa z wędką w dłoni. Wolne chwile spędza w swoim domku na wsi, gdzie nigdy się nie nudzi.

Dobrze gotuje. Jego specjalnością są mięsa przyrządzane na wszelkie sposoby. Co roku Marek zajmuje się przygotowaniem Wigilijnej kolacji, a żona z córką pieką ciasta. To jedyne kulinarne zajęcie, którego nie lubi robić. Lubi dostawać prezenty. Z sentymentem wspomina czołg Rudy na baterie. Dziś już nie pamięta, czy to ten czołg rozbudził w nim zainteresowanie historią. Najbardziej pasjonuje go Średniowiecze i Druga Wojna Światowa. Chciałby polecieć na Marsa, bo jak mówi, czuje w sobie żyłkę kosmonauty. Chętnie zobaczyłby też Syberię i afrykańską puszczę.

W swoim życiu zdobył aż trzy medale. Wszystkie na kolonii w NRD. Miał wtedy 15 lat. Podczas międzynarodowych polsko-niemieckich zawodów sportowych rzutem na taśmę wygrał aż trzy konkurencje: skoki w dal i wzwyż oraz bieg na 60 metrów. Sportowe pasje znikły jednak wraz z zakończeniem podstawówki. Teraz trochę żegluje, choć nie potrafi pływać. Jest niesystematyczny, ale jak trzeba daje z siebie wszystko i nie liczy się z czasem. Nie lubi rutyny.

E-mail: m.koter@radioolsztyn.pl

 
RadioOlsztynTV