Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Krzysztof Kaszubski

b7dee86d.jpeg

Na świat przyszedł w Gdyni w szpitalu na Placu Kaszubskim i jak podejrzewa, rajcy miejscy zawczasu przygotowali się na jego urodziny nazywając plac nazwiskiem, które Krzysztof otrzymał po Tacie. Lata dzieciństwa spędził na plaży w Sopocie budując zamki z piasku i pobierając nauki w tamtejszych żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych i liceach. Jako że liceum, które ukończył mieściło się blisko dworca kolejowego – niejako z rozpędu wsiadł do pociągu, który przywiózł go do Olsztyna. Tu postanowił się uczyć na lekarza medycyny weterynaryjnej. Z dużą stratą dla nauki polskiej odkrył istnienie Radia Studenckiego, które pochłonęło go rzutując na jego wyniki w indeksie.

Po 6 latach terminowania w rozgłośni amatorskiej postanowił spróbować swoich sił w radiu komercyjnym, skąd po 4 miesiącach rozczarowań trafił do programu miejskiego Radia Olsztyn, tak zwanego Radia na 103. Zawsze interesował się filmem. Chyba dlatego jego początki w Radiu Olsztyn to właśnie tematyka filmowa. Od 1994 roku jest współautorem magazynu filmowego “Kino Za Rogiem”.

Jego pasja zwierzęca przeniosła się na ukochanego owczarka niemieckiego Kubła, którego własnoręcznie uratował od niechybnej śmierci. Kubła przywieziono mu z małej wsi pod Brodnicą, gdzie jako dwumiesięczny szczeniak wpadł pod samochód. Początkowo, Krzysiek miał go tylko wyleczyć, ale w trakcie długotrwałej rehabilitacji tak się ze sobą związali, że nie mogą się rozstać.

Wszystkie pieniądze i debety w banku wydaje na podróże, które nigdy nie są na jego kieszeń i długo potem musi je spłacać. Ale jak zapewnia: miesiąc w Hawanie czy w Kuwejcie wart jest takich wyrzeczeń.

E-mail: k.kaszubski@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Poranne Pytania

Ważne tematy, aktualne komentarze i odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Słuchaczy – to wszystko od poniedziałku do soboty o 8.15 w Porannych Pytaniach Polskiego Radia Olsztyn. Bieżące wydarzenia ze świata, Polski, ale przede wszystkim z Warmii i Mazur komentują eksperci i politycy. Na poranną dyskusję na najwyższym poziomie zapraszają Krzysztof Kaszubski, Marek Lewiński i Andrzej Piedziewicz.

 

Bliższe Spotkania

Zbliżamy się do Was tuż po 9.00 w Bliższych Spotkaniach Radia Olsztyn. Razem z zaproszonymi gośćmi, radzimy jak stworzyć udany związek, wyleczyć przeziębienie, albo odnaleźć swoją pasję. Wszystko od A do Z, a właściwie... od K do M, bo na bliskie nam tematy patrzymy z kobiecej i męskiej perspektywy. W Bliższych Spotkaniach jesteśmy również najbliżej wydarzeń z Warmii i Mazur. Nasi reporterzy pojawiają się w studiu w najmniej spodziewanym momencie, przynosząc najgorętsze newsy. Od poniedziałku do soboty do 14.00 zapraszają Izabela Malewska, Agnieszka Lipczyńska, Krzysztof Kaszubski, Maciej Świniarski i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

 

Jeden na Jednego

Audycja z udziałem polityków z Warmii i Mazur. Nasi goście w studiu Polskiego Radia Olsztyn mają możliwość bezpośredniego starcia na argumenty. Audycji można posłuchać na antenie Radia Olsztyn w każdy czwartek o godzinie 17.15.

My, Wy, Oni

Audycja publicystyczna, w której poruszane są najwązniejsze sprawy społeczno - gospodarczo - polityczne. Jej gośćmi są m.in. przedstawiciele życia publicznego, pracodawcy i pracownicy. W studiu rozmawiamy także z politykami partii, którzy mają swoich przedstawicieli w parlamencie. Zapraszamy w każdy poniedziałek o 17.15!

Region w Unii

Informacje, wywiady, dyskusje ekspertów o bieżących wydarzeniach z różnych dziedzin, związane z korzystaniem regionu z obecności w Unii Europejskiej - to wszystko znajdziecie w audycji Region w Unii.
W programie problematyka polityczna, ekonomiczno-gospodarcza, transportowa, medyczna, społeczna oraz kulturalna. 
Zaprasza Krzysztof Kaszubski.

 

 

Tawerna Radia Olsztyn

Ahoj na wodzie! „Tawerna Radia Olsztyn” to serwis skierowany do osób odpoczywających i podróżujących po naszym regionie.

Będziemy w nim mówić o wszystkim co ciekawe i ważne, a związane z żeglowaniem, zwłaszcza po akwenach położonych na Warmii i Mazurach. Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku przez całe wakacje o godz. 10.20.

 

RadioOlsztynTV