Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Paweł Karpiszen

27eb2225.jpeg

Miły, przystojny, inteligentny, pracowity, wesoły, delikatny, seksowny, ambitny, kreatywny, opanowany, wysportowany.
Niepijący, niepalący, inne rzeczy chętnie robiący…
Twardy jak skała, szybki jak strzała.
Twarz anioła, ruchy lamparta.
Kondycja komandosa, dojrzałość mędrca.
Kompatybilny i niekunktatorski.
Apolityczny, konstruktywnie krytyczny.
Uzdolniony muzycznie i lirycznie.
Romantyczny wrażliwiec. Domator kochający dalekie podróże.
Polska odpowiedź na Brada Pitta, Briana Boitano i Gene Simmonsa czyli 3 w 1.

E-mail: p.karpiszen@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Kronika Sportowa

Aktualne wyniki spotkań i ciekawostki ze świata sportu na antenie Polskiego Radia Olsztyn. Nie wiecie jakim wynikiem zakończył się mecz piłkarzy Stomilu Olsztyn, Olimpii Elbląg, czy naszych 3-ligowców? Chcielibyście usłyszeć, co słychać u siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn i piłkarek ręcznych Kram Startu Elbląg? Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku o 19:45,  w soboty o 21.05, a w niedziele o 19.05. Wtedy podsumowujemy sportowe wydarzenia dnia w regionie, w kraju i na świecie. Tajniki sportowego świata zdradzają Michał d'Obyrn, Artur Lewandowski, Maciej Świniarski, Piotr Świniarski, Karina Ośko, Katarzyna Piasecka, Mira Stakiewicz i Janusz Salmonowicz.

Wiadomości

Jesteście ciekawi, co dzieje się na Warmii i Mazurach, w Polsce i na świecie? Co godzinę słuchajcie Wiadomości Radia Olsztyn! Nasi dziennikarze najszybciej docierają do najgorętszych newsów. Zawsze jesteśmy w  centrum wydarzeń. Bądźcie z nami na bieżąco co godzinę!

Szkoła Rocka

"Szkoła Rocka" to jedyna taka audycja w tej części Europy. Nie ulegamy w niej Polskiej Muzycznej Poprawności (w skr. PoMPa), ale najczęściej gramy muzykę zespołów, które podbiły uszy i serca milionów ludzi na całym świecie, z wyjątkiem tego pięknego miejsca, w którym żyjemy. Nadrabiamy ten stracony czas...No, dobrze, czasem zagramy też to co wszyscy znają i (w większości) kochają. Jednak, sami wiecie, trudno nie zagrać od czasu do czasu muzyki TYCH właśnie zespołów.

"Szkoła Rocka" przeplatają się z "Rocknocką", a to oznacza, że w każdy piątek, między 22:00 a północą, miłośnicy najlepszej muzyki świata oraz ci, którzy chcą po prostu takiej muzyki posłuchać, będą się naprawdę świetnie, wspaniale, wyśmienicie i fantastycznie bawić. ROCK'N'ROLL!!!

RadioOlsztynTV