Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Beata Gajlewska

1f5f021d.jpeg

W Radiu Olsztyn pracuje od roku 1991. Od początku związana jest z redakcją wiadomości. Pracę przy redagowaniu i prezentowaniu serwisów najbardziej lubi wtedy gdy się wyśpi! Do Radia Olsztyn trafiła przez czysty przypadek – z konkursu. Chciała pracować w prasie, ale… stało się inaczej.

Lubi wszystko co związane z kulturą Dalekiego Wschodu. W wolnych chwilach słucha m.in.: Collinsa, Chaka Khan, Vollenweidera, starego dobrego Chicago i wszystkiego co związane z soulem, ale nie brzydzi się np. Metallicą. Chciałaby wyjechać… w góry. Kocha je i zawsze za nimi tęskni. Bardzo chciałaby jeszcze kiedyś nauczyć się jeździć szybkim motocyklem i wziąć udział w rajdzie samochodowym, ale podejrzewa, że auto po takim rajdzie nie nadawałoby się już do niczego (nawet do kasacji).

Skończyła nauki filozoficzno-społeczne na WSP w Olsztynie i komunikację medialną na Uniwersytecie Warszawskim. Jest też logopedą.

E-mail: b.gajlewska@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Summa Summarum

Najważniejsze informacje z Warmii i Mazur, z Polski i ze świata. Nie mieliście czasu śledzić, co wydarzyło się w polityce, gospodarce, sporcie i kulturze? To wszystko u nas w pigułce. O 19.15 zapraszamy na wieczorne podsumowanie wydarzeń minionego dnia. Dzięki nam nic Was nie ominie! Zapraszają Leszek Cimoch, Wojciech Chromy i Beata Gajlewska.

 

Wiadomości

Jesteście ciekawi, co dzieje się na Warmii i Mazurach, w Polsce i na świecie? Co godzinę słuchajcie Wiadomości Radia Olsztyn! Nasi dziennikarze najszybciej docierają do najgorętszych newsów. Zawsze jesteśmy w  centrum wydarzeń. Bądźcie z nami na bieżąco co godzinę!

RadioOlsztynTV