Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Party Mix

Kategoria: Kultura
84aab930.jpeg

Audycja muzyczna "Party Mix",  po raz pierwszy w radiowym eterze zaistniała w styczniu 1994 roku, w słynnym "Radiu na 103!", tj. ówczesnym Miejskim Programie Radia Olsztyn. Na początku jednak prezentowana była wyłącznie sama muzyka. Zmiana nastąpiła dokładnie 21 maja 1994 roku, po godz. 21.00, kiedy to pierwsze wydanie audycji “Party Mix Radia Olsztyn” w nowej formule poprowadził DJ Bear. Notabene program przez niego prowadzony istnieje do dzisiaj.

W autorskim programie DJ Bear promuje wszelkie gatunki muzyczne, tworzące specyficzną, radiową dyskotekę. Nie brakuje tutaj także brzmień, które zdecydowanie wykraczają poza swoje klasyczne definicje, czego przykładem jest chociażby Chill out. Od dawna stałe miejsce w programie ma kącik fanów Fletni Pana.

Audycja połączona jest z przekazywaniem życzeń i pozdrowień, nadsyłanych przez słuchaczy. Niezwykle cennym dodatkiem, jest duża dawka humoru, która obecna jest niemal w każdym wydaniu "Party Mix".
Kontakt do audycji: 

W trakcie trwania programu w godzinach od 21.20 - 1.00, za pośrednictwem komunikatora SMS / MMS: +48 608 58 58 00 lub za sprawą adresu email: antena@ro.com.pl. Bezpośredni adres email do autora: djbear@ro.com.pl

Autorzy

Dj Bear

Przygoda DJ Bear`a z Radiem Olsztyn rozpoczęła się od… szczotki do czyszczenia płyt. W jednym z programów jego radiowy protoplasta…

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV