Mrozik – pies, który przetrwał w okrutnych warunkach
W najnowszym reportażu przedstawiamy historię Mrozika, psa odebranego sołtysce w jednej ze wsi w gminie Pisz.
Mrozik żył w okrutnych warunków. Leżał skostniały z zimna w dziurawej budzie, na gołej ziemi, z raną na szyi spowodowaną wrośniętym łańcuchem. Cierpiał w milczeniu, zanim trafił pod opiekę weterynarza i inspektorki OTOZ Animals.
Posłuchaj reportażu Doroty Grzymskiej
Rozmówcy: Joanna Jasińska – inspektor OTOZ Animals w Barczewie, Adam Dowgiałło – strażak OSP w Barczewie, Agnieszka Krzynowek – sołtys wsi Hejdyk, Dariusz Kaczkowski – radny gminy Pisz, Dariusz Kiński – burmistrz Pisza, Anna Zabielska – weterynarz z Barczewa.
Redakcja: A. Niebojewska


















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)











