Mowa ciała psów
Na czym polega mowa ciała psów? Co pies chce przekazać swojemu opiekunowi? Jak odczytywać jego potrzeby, emocje i zamiary?
W kolejnym wydaniu audycji Cztery Łapy postanowiliśmy dowiedzieć się więcej o tym, na co opiekun powinien zwracać uwagę w zachowaniu czworonoga i jak je interpretować. Gościem programu była Magdalena Biadoń – zootechnik oraz instruktorka szkolenia psów.
Posłuchaj audycji Moniki Szczygło
ADOPCJE
Dziś polecamy do adopcji kotkę Mróżkę.
Jak napisali wolontariusze: „Wszędzie jej pełno. Ma nieskończone pokłady energii, mruczenia, miłości, chęci przytulania, drapania i gryzienia. Uwielbia wskakiwać na ramiona i na nich siedzieć, przytulać się do twarzy. Mieszka z psem, którego kocha jak brata, z którym się bawi i z którym śpi. Powinna trafić do kogoś, kto chce wprowadzić trochę życia i energii w swój przeciętny, nudny dzień. Bawi się też sama.”
Kotka przebywa pod opieką Stowarzyszenia Miasto Dobre dla Zwierząt. Kontakt: 783 684 905
Autor: M. Szczygło
Redakcja: P. Jaguszewski


























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




