Motocrossowcy rywalizowali w Olsztynie
Ponad 150 zawodników z całej Polski przyjechało do Olsztyna, aby rywalizować w trzeciej rundzie Mistrzostw Strefy Północnej w motocrossie.
Na torze przy ulicy Lubelskiej nie zabrakło efektownych skoków i efektownych wyścigów. Organizacyjnie wszystko zagrało – podkreśla współorganizator zawodów – Marcin Szanter – wiceprezes Motoklubu Olsztyn.
Pierwszy wyścig w klasie MX2 Junior był bardzo udany dla Cezarego Lewko z olsztyńskiego Motoklubu.
(pświn/łw)






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






