Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Moja biało-czerwona” oczami uczniów. Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Pędzel, kredki, a może flamastry? Co wykorzystacie, żeby wziąć udział w konkursie „Moja biało-czerwona”? Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wycieczka do jednostki wojskowej! Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w kolejnym konkursie z okazji Święta Niepodległości.

Co trzeba zrobić?

W formie plastycznej pokazać, jak wygląda „Moja biało-czerwona” Ojczyzna. Praca może być dowolnych wymiarów, wykonana każdą z możliwych technik.

Kto może wziąć udział?

Prace mogą nadsyłać dzieci z przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych.

Co można wygrać?

Nagrodzimy trzy najlepsze prace w kategorii szkół podstawowych oraz przedszkoli (I miejsce, II miejsce, III miejsce) gadżetami o wartości 2 tys. zł. Dodatkowo autorzy najlepszych z nich wygrają dla swoich klas wycieczkę do jednej z jednostek wojskowych na Warmii i Mazurach.

Do kiedy trwa konkurs?

Na Wasze prace czekamy do 3 listopada. Należy je dostarczyć lub wysłać do Polskiego Radia Olsztyn wraz z kartą zgłoszeniową dołączoną do regulaminu. 6 listopada komisja konkursowa wybierze zwycięzców.

REGULAMIN KONKURSU MOJA 2017

Nasz adres to:

Radio Olsztyn SA
Ul. Radiowa 24
10-206 Olsztyn

Powodzenia! 🙂

Więcej w konkurs, "Moja biało-czerwona"
Poznaliśmy mistrzów naśladowania leśnych zwierząt

Tomasz Gurzyński, Krzysztof Marczak i Ryszard Kuprewicz - to zwycięzcy Warmińskiego Konkursu Wabienia Jeleni imienia Tadeusza Madeja. W Nadleśnictwie Nowe Ramuki koło Olsztyna 20 uczestników prezentowało...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV