DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

„Moim priorytetem jest, aby klub był w pełni transparentny”. Prezes Stomilu Olsztyn o sytuacji w zespole

Maciej Radkiewicz. Fot. M. Świniarski

Maciej Radkiewicz poinformował w zeszłym tygodniu, że Stomil Olsztyn jest zadłużony na ponad 1,5 miliona złotych. Prezes „biało-niebieskich” gościł w niedzielnym Magazynie Sportowym Radia Olsztyn, gdzie opowiadał o trudnej sytuacji w klubie.

Nie wyobrażam sobie, żeby zaczynać funkcjonowanie w profesjonalnym klubie od ukrywania informacji istotnych dla klubu – powiedział Maciej Radkiewicz, dodając:

Obiecywałem kibicom, że stawiam na transparentność. Jeżeli wraz ze współpracownikami zdiagnozowaliśmy problem, to nie widzę innej możliwości – informuję o tym. Cały czas rozmawiam z prezydentem miasta, radnymi i sponsorami. Nic nie ukrywamy. Mamy problemy, ale to nie znaczy, że nie chcemy ich rozwiązać. Mamy na to konkretny pomysł. Jestem w kontakcie z radą nadzorczą, od której mam pełne wsparcie. Jestem dobrej myśli.

Posłuchaj całej rozmowy Macieja Świniarskiego z Maciejem Radkiewiczem

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Stomil Olsztyn, Maciej Radkiewicz, problemy finansowe
Chojniczanka za silna dla Stomilu

W meczu Fortuna I Ligi, Stomil Olsztyn przegrał w Chojnicach z Chojniczanką 1:2. Bramkę dla Stomilu w 75 minucie zdobył Michał Góral. Od 14 minuty Stomil...