Młodzi piłkarze Stomilu zbierali doświadczenie w Dubaju
Trzynastolatkowie ze Stomilu Olsztyn na ćwierćfinale zakończyli udział w prestiżowym turnieju piłkarskim w Dubaju.
Olsztynianie mierzyli się między innymi z rówieśnikami ze słynnych AC Milan i Chelsea Londyn (porażki 0:4 i 0:10), a w ostatnim meczu ulegli drużynie Al Wahida FC 1:5. Mimo to, młodzi piłkarze wrócili pełni entuzjazmu – mówił piłkarz Wojtek Płaziński.
Wiele doświadczeń zebrali również szkoleniowcy. Wspomniał o tym trener Marek Maleszewski. Prawdopodobnie nie była to ostatnia wizyta młodych piłkarzy Stomilu w Dubaju – dodał prezes akademii Marcin Burza.
Były jednak również pozytywy, które dostrzegał przewodniczący rady nadzorczej olsztyńskiego klubu Michał Żukowski, który poleciał z młodymi piłkarzami do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: M. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



