Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Młodzi artyści przeciwko hejtowi. Na scenie Filharmonii Warmińsko- Mazurskiej zagrają znaną muzykę filmową

Fot. Piotr Reszczyński

Przebojów muzyki filmowej w wykonaniu uczniów szkół muzycznych można będzie posłuchać w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

Muzykę z filmów Skyfall, Indiana Jones, Gwiezdne wojny oraz melodie z kreskówek i filmów Walta Disneya zaprezentują uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, Olsztynku, Barczewie, Biskupcu i Dobrym Mieście.

Chcą w ten sposób podziękować rodzicom i opiekunom za trud wkładany w rozwój ich talentu. Koncert będzie miał również inny wymiar, o którym mówi dyrektor szkoły Janusz Ciepliński.

Zuza Jabłońska oprócz tego, że zaśpiewa opowie o akcji Stop Hejtowi. Chcemy przekazać dzieciom przesłanie dotyczące hejtu w internecie.

Wokalistka Zuza Jabłońska jest finalistką pierwszej edycji programu The Voice Kids. W tym roku była nominowana do nagrody Fryderyka. Ważną piosenką, a jednocześnie apelem Zuzi, stał się singiel „Powiedz mi to w twarz”, w którym artystka nawołuje do sprzeciwu wobec hejtu i złej komunikacji między ludźmi.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Fot. B.Świerkowska-Chromy

Autor: M.Sadowska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w muzyka, kultura, Dywity, koncert, szkoła muzyczna
Kabareton z udziałem podopiecznych środowiskowych domów samopomocy

"Nasza codzienność z przymrużeniem oka, czyli życie na wesoło" - pod takim hasłem w Lubominie odbywa się kabareton. Do Lubomina przyjechało dwanaście środowiskowych domów samopomocy z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV