Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Miłość w rodzinie nigdy nie zginie

Dni Rodziny, fot. D.Grzymska

Od 19 lat Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Rada ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego organizują „Dni Rodziny”.

Do akcji dołączają się wszystkie samorządy z Warmii i Mazur, a honorowy patronat obejmuje co roku wojewoda warmińsko-mazurski. Dziś (w piątek) w Pieniężnie akcję oficjalnie zakończono. Tegoroczne hasło to: „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”, dlatego promowane były m.in. inicjatywy umacniające więzi rodzinne.

Marszałek Gustaw Marek Brzezin informował, że w regionie odbyło się ponad tysiąc spotkań, konferencji i eventów, a brało w nich udział ok. 700 organizacji i instytucji. Z kolei wicewojewoda Sławomir Sadowski przypominał o rządowym programie 500+, który także wpisuje się w pomoc i promocję rodzin. Podsumowanie 19 edycji „Dni Rodziny” odbędzie się 27 października w Olsztynie.


D.Grzymska/asocha

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmarł wybitny fotografik Andrzej Baturo

W wieku 77 lat zmarł Andrzej Baturo, wybitny fotografik, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, wydawca, organizator polskich i międzynarodowych wydarzeń fotograficznych. Andrzej Baturo urodził się w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV