Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Michał Brański: Liczyłem na lepszy wynik Stomilu

Michał Brański. Fot. Ł. Węglewski

Emocje po zakończonym sezonie Fortuna 1. ligi w wykonaniu Stomilu Olsztyn już opadły. 10. miejsce na zapleczu ekstraklasy to sukces czy niedosyt?

Zapytaliśmy o to właściciela Dumy Warmii Michała Brańskiego:

Oczywiście mogło być lepiej. Przed zarządem oraz wszystkimi ludźmi, którzy przykładają się do wyniku sportowego, stawiałem cel barażowy. Mieliśmy wyznaczone premię regulaminowe dla zawodników szczególnie wysokie za awans do ekstraklasy, a trochę niższe za baraże oraz za miejsce 10. lub wyższe. Ten cel osiągnęliśmy. Nie uważam, że jest zły, ale oczywiście marzył mi się lepszy. Wydaje mi się, że w tym sezonie Wojciech Kowalewski i sztab trenerski musieli podjąć pewną decyzję – albo kładziemy większy akcent na rozwój naszej młodzieży i zbieranie doświadczeń, albo wynik sportowy. Postawiliśmy oczywiście na młodych. Pamiętajmy, że wcześniej byliśmy najstarszym zespołem, a w tym sezonie byliśmy najmłodszym albo prawie najmłodszym w lidze.

00:00 / 00:00

Autor: P.Świniarski
Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn
Derby Olsztyna dla rezerw Stomilu. Rozgromiły Warmię

Dominacja rezerw Stomilu w derbach Olsztyna na inaugurację nowego sezonu Forbet IV ligi. Biało-niebiescy pokonali Warmię aż 6:0. Mówi trener Dumy Warmii, Paweł Głowacki: Paweł Głowacki...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV