Miał prawie 4 promile i uciekał przed policjantami
27-latek wpadł w Tylicach w powiecie nowomiejskim. Na widok radiowozu niespodziewanie zaczął uciekać.
Policjanci ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna nie zatrzymał się, mimo wyraźnych znaków dawanych przez funkcjonariuszy. Po kilku kilometrach udało im się zajechać drogę przestępcy i go obezwładnić.
Okazało się, że mężczyzna chciał uniknąć spotkania z policjantami, bo ma dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W dodatku brakowało aktualnego badania technicznego i obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdu. 27-latek był też kompletnie pijany – miał prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Teraz kolejny raz stanie przed sądem i odpowie za popełnione przestępstwa.
(kpias)


















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)











