Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Meldował się w hotelach na skradziony dowód

35-latek z Olsztyna wynajmował pokoje w hotelach na skradziony dowód osobisty. Usłyszał już zarzuty oszustwa i posługiwania się skradzionym dokumentem. Fot. policja

35-latek z Olsztyna wynajmował pokoje w hotelach na skradziony dowód osobisty i nie płacił za to. Został zatrzymany w Szczytnie.

Do tamtejszej komendy zadzwoniła obsługa hotelu przy ulicy Ostrołęckiej, bo jeden z klientów nie zapłacił za swój pobyt i odjechał taksówką. Okazało się, że był zameldowany na skradziony przed rokiem dowód osobisty. Funkcjonariusze ustalili, że pod takim samym nazwiskiem zameldował się mężczyzna w hotelu przy ulicy Linki. Tam zatrzymali oszusta.

Wtedy wyszło na jaw, że 35-latek mieszkał też w hoteliku przy ulicy Placu Wolności – tam także nie zapłacił za pobyt. Hotelarze wycenili swoje straty na ponad tysiąc złotych. 35-latek z Olsztyna usłyszał już zarzuty oszustwa i posługiwania się skradzionym dowodem osobistym. Grozi mu do 8 lat więzienia.

 

(wch/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kradzież, oszust
18-latek ukradł jedzenie z przyczepy kempingowej

Ukradł jedzenie z przyczepy kempingowej w Starej Pasłęce, teraz może trafić do więzienia. O kradzieży poinformował policjantów właściciel przyczepy. Funkcjonariusze przesłuchali świadków i dotarli do kilku...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV