JUTRO: 17 °C pogoda jutro

ME w kajakarstwie: Mateusz Kamiński w finałach, ale bez medalu

Mateusz Kamiński i Vincent Słomiński. Fot. Facebook Mateusz Kamiński Canoe

W Belgradzie zakończyły się Mistrzostwa Europy w kajakarstwie.

Wczoraj piąte miejsce w rywalizacji C2 na 1000 metrów zdobył Mateusz Kamiński (OKSW Olsztyn) i Vincent Słomiński (Stomil Poznań).

Dziś był start na dystansie o połowę krótszym kanadyjkarze zajęli szóste miejsce. Z kolei w jedynce na 5 kilometrów Kamiński zajął piąte miejsce.

Klubowy trener i tata Mateusza – Andrzej Kamiński – nie ukrywa, że świat zaczyna nam trochę odjeżdżać, ale jest szansa, żeby go dogonić.

00:00 / 00:00

Z kolei w finał owym wyścigu c-1 na 500 metrów, Dorota Kozakiewicz (Koszałek Opałek Węgorzewo) zajęła wczoraj 8. miejsce.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w kajakarstwo, Mistrzostwa Europy, Andrzej Kamiński
Kajakarskie ME: za nami dwa finały z udziałem zawodników z WiM

Bardzo szybki finał i piąte miejsce w rywalizacji C2 na 1000 metrów - tak w skrócie można podsumować sobotę na mistrzostwach Europy w kajakarstwie w wykonaniu Mateusza...